Записаться к врачу ЛОРу

Записаться к врачу ЛОРу

Записаться к врачу ЛОРу

ЛОР-лікар, оториноларинголог — той самий «ухогорлонос» з дитинства, який світить ліхтариком в горло, дивиться в ніздрі і вуха, і ці відчуття нам добре знайомі. Первинна діагностика лор-захворювань не сильно змінилася, а от методи лікування пішли далеко вперед. Оториноларинголог Бондар В.І. успішно справляється з багатьма лор-захворюваннями, проводить як амбулаторне лікування, так і всі види хірургічних втручань на ЛОР-органах.

Як багато незручностей відчував майже кожен з нас з появою на перший погляд нешкідливого захворювання — нежитю. Запалення слизової оболонки навколоносових пазух і порожнини носа (на медичній мові риносинусит) супроводжується утрудненням носового дихання, виділеннями з носа, головним болем, часто — підвищенням температури, зниженням або втратою нюху. У розвитку як гострої, так і хронічної форми риносинусита грають роль інфекції (вірусні, бактеріальні, грибкові, змішані), карієс, поліпи, схильність до алергічних реакцій, бронхіальна астма, а також аномалії будови порожнини носа і навколоносових пазух, що блокують прохідність природних соустий і порушують механізми очищення пазух. Тактика лікування риносинуситу залежить від викликали його причин і може включати медикаментозні (місцеве введення ліків за допомогою синус-катетера, що дозволяє лікує синусити без проколів), фізіотерапевтичні і загальнозміцнюючі методи. У випадках, коли консервативні методи не ефективні, призначається хірургічне лікування. І не варто зупинятися на півдорозі: недолікований нежить може стати початком хронічних і алергічних захворювань бронхолегеневої системи.

У своїй практиці отоларингологи щодня стикаються з пацієнтами, у яких в тій чи іншій мірі є викривлення носової перегородки. Причиною цього може бути анатомо-фізіологічна особливість будови порожнини носа або травма. Деформація перегородки носа часто сприяє розвитку гайморитів, ринітів, отитів, функціональних розладів слизової оболонки, що підвищує сприйнятливість до вірусних захворювань верхніх дихальних шляхів, призводить до появи хропіння і зупинки дихання під час сну на тривалий час і ін. Лікування викривлення носової перегородки в основному хірургічне . При виражених деформаціях її кісткової частини застосовуються традиційні операції: септопластика або підслизова резекція перегородки носа.

Для визначення виду операції та обсягу хірургічного втручання проводиться діагностика за допомогою риноскопії і відеоендоскопів — це детальний огляд стану задньої стінки носа за допомогою мінікамери, поєднаної зі спеціальним приладом — ендоскопом. За оцінкою пацієнтів діагностика не приносить больових відчуттів.

Як записатися до лікаря ЛОРа?

Записатися на консультацію до лікаря ЛОРа в Сумах та Сумській області ви можете за телефоном +38 (066) 322-45-87 або +38 (067) 884-48-78. В умовах стаціонару лікар Бандар В.І. проводить весь спектр хірургічних ЛОР-операцій. Процедури виконуються на сучасному ендоскопічному обладнанні. Це означає, що больові наслідки і психологічний стрес від операцій зведені до мінімуму. Ми постаралися зробити перебування пацієнтів в нас максимально комфортним. Уважне ставлення лікаря, по-домашньому затишні палати налаштовують на позитивний лад і дозволяють пацієнтам вже на наступний день повернутися до постійного способу життя.

Багато людей мріють позбутися від такого неприємного явища, як хропіння. Як він з’являється? Незвичайні звуки під час сну виникають від вібрації м’яких тканин глотки при проходженні повітря через звужені дихальні шляхи. Причини, що викликають звуження, різноманітні. Це і викривлення носової перегородки, і вроджена вузькість носових ходів і глотки, поліпи в носі, збільшення мигдаликів, риніти, маленька, зміщена назад нижня щелепа (з порушенням прикусу), подовжений піднебінний язичок, надмірна вага і т.д. Розібравшись в причини хропіння, фахівець призначає лікування, спрямоване на її усунення. Це може бути виконання спеціальних вправ, прийом лікарських препаратів, хірургічне або лазерне лікування. Так, наприклад, для зменшення піднебінного язичка і зміцнення ослаблених м’язів м’якого піднебіння застосовується лазер. Гладким людям для «спокійного сну» іноді досить просто скинути вагу. Хропіння — досить серйозна проблема, що викликає зупинку дихання уві сні, що в свою чергу може привести до порушення роботи внутрішніх органів і перш за все головного мозку і серця.

Високий професіоналізм ЛОР-лікаря Бондаря В.І, технологічна оснащеність і комплексний підхід — умови для якісного та успішного лікування лор-захворювань!

Записатися до лікаря

Ви можете записатися на прийом по телефону +38 (099) 223-36-03
або заповніть онлайн-форму запису. Прийом проводиться за адресою:
м. Шостка, вул. Прорізна, буд. 12