Відгуки пацієнтів

Можете залишити свій відгук про лікаря
1
2
3
4
5
Надіслати відгук
     
Скасувати

Напишіть ваш відгук

Вероника
Прекрасное отношение к пациентам, квалифицированный врач. Заболело ухо, обратилась к Владимиру Ильичу. Быстро и оперативно помог, назначил лечение. Спасибо!
Alla
Висококваліфікований, уважний і турботливий. Допоміг і мені, і моїй восьмирічній доньці. Звісно краще не хворіти, але в разі чого буду звертатися саме до Володимира Ілліча.
Марина
Были проблемы с горлом, сколько по врачам не ходила, никто ничего не помог. Уже перестала верить врачам. Опускались руки. Знакомые порекомендовали Бондаря В.И., что бы вылечиться пришлось ехать к нему с другого города. И не пожалела, он наконец помог избавиться от моей болезни. Если вдруг опять заболею, то сразу поеду к нему. Спасибо за квалифицированную помощь.
Виталий
Обратился к Владимиру Ильичу с проблемой искривления носа, в связи с травмой. Доктор поровнял искривление быстро и практически без боли. Доволен тем, что все стало на место и быстро зажило. Очень благодарен доктору.
Андрій Анатолійович
Все дуже професійно, нічого зайвого, по справі і з результатом, який не змусив себе чекати. Просто відмінно.
Марина
Доктор від Бога, спасибі хочу висловити подяку доктору Володимиру Іллічу. Шкодую, що не потрапила до нього відразу, так як лікувала свій гайморит протягом півроку і безрезультатно. Витрачені нерви, гроші, поганий стан, недосип від неможливості нормально дихати. Потім порадили піти до нього. Дві тижні-і я можу нормально жити і вільно дихати носом! Тепер раджу всім. Величезне Вам спасибі!

Записатися до лікаря

Ви можете записатися на прийом по телефону +38 (099) 223-36-03
або заповніть онлайн-форму запису. Прийом проводиться за адресою:
м. Шостка, вул. Прорізна, буд. 12