ЛОР (отоларинголог) Ямполь

ЛОР (отоларинголог) Ямполь

ЛОР (отоларинголог) Ямпіль

Лікар отоларинголог Бондар В.І. використовує сучасні перевірені методики, що дозволяють проводити діагностику та лікування всього спектру захворювань ЛОР-органів.

Захворювання вуха

Комплексна діагностика і лікування захворювань зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха (гострий і рецидивні зовнішні отити, хронічні середні гнійні отити, отосклероз, адгезивний середній отит, нейросенсорна туговухість та ін.). Для проведення діагностики можуть бути використані можливості лабораторії з посівом мазків на мікрофлору, дріжджоподібні та плісняві гриби.

Захворювання носа

Комплексна діагностика і лікування запальних і алергічних захворювань носа і навколоносових пазух (хронічні риніти, алергічний і медикаментозний риніт, риносинусити гострі і хронічні, поліпозний риносинусит, рецидивні носові кровотечі). Для діагностики ринітів і синуситів використовується ендоскопічний огляд ЛОР органів та навколоносових пазух.

Захворювання глотки

Діагностика та лікування хронічного тонзиліту, фарингіту. Посів мікрофлори зі слизової глотки на патогенну мікрофлору і чутливість до антибіотиків і бактеріофагів. Лікування хронічного тонзиліту з промиванням мигдалин. При визначенні показань до хірургічного лікування новоутворень голосових складок є можливість госпіталізації в ЛОР відділення для проведення хірургічного втручання в умовах загального знеболювання.

Записатися на консультацію до лікаря ЛОРа в Ямполі ви можете за телефоном +38 (066) 322-45-87.

Записатися до лікаря

Ви можете записатися на прийом по телефону +38 (099) 223-36-03
або заповніть онлайн-форму запису. Прийом проводиться за адресою:
м. Шостка, вул. Прорізна, буд. 12