ЛОР (отоларинголог) Путивль

ЛОР (отоларинголог) Путивль

ЛОР (отоларинголог) Путивль

Захворювання ЛОР-органів є дуже поширеними, особливо в нашому суворому кліматі. Виявлення хвороби на ранній стадії допоможе уникнути проблем в майбутньому. Якщо у вас часто бувають простудні захворювання, то тим більше рекомендується відвідувати лікаря регулярно. Не варто боятися звернення до фахівців — хворобу на ранній стадії набагато простіше вилікувати.

Кабінет ЛОР-лікаря Путівль

Лікар Бондар В.І. допоможе виявити приховані проблеми зі здоров’ям, особливості організму, які з часом можуть призвести до хвороб. Наприклад, можна попередити погіршення слуху, якщо знати про анатомічні особливості вух заздалегідь.

Багато неприємностей можуть доставити хвороби голосових зв’язок. У багатьох людей робота пов’язана з частим спілкуванням, і проблеми з голосом можуть перешкодити в кар’єрі. Тому голос потрібно берегти, що не перенапружувати голосові зв’язки і своєчасно звертатися до лікаря у разі ускладнень, пов’язаних з диханням і промовою.

На профілактичних оглядах можна виявити пухлинні захворювання, які на ранній стадії не мають яскраво виражених ознак. Своєчасне лікування допоможе запобігти небезпеці для здоров’я і уникнути дискомфорту, пов’язаного з лікуванням таких захворювань на більш запущеній стадії.

Записатися до лікаря

Ви можете записатися на прийом по телефону +38 (099) 223-36-03
або заповніть онлайн-форму запису. Прийом проводиться за адресою:
м. Шостка, вул. Прорізна, буд. 12