ЛОР клиника Бондар В.И.

ЛОР клініка Бондар В.І.

ЛОР клініка Бондар В.І.

Приватна ЛОР Клініка доктора Бондаря В.І. надає послуги оториноларингології для дорослих та дітей. Ми спеціалізуємося на діагностиці та всіх видах лікування ЛОР-захворювань, використовуючи найбільш підходящі схеми лікування. У нас проводяться консультації, амбулаторне та при необхідності хірургічне лікування на базі стаціонару, а також широкий спектр додаткових ЛОР послуг, в тому числі можливість здати всі необхідні аналізи і провести діагностику.

Чому варто звернутися до нас?

ЗРУЧНІСТЬ:

При першому відвідуванні лікар уважно вислухає всі скарги і проведе огляд. При необхідності лікар направить на додаткові дослідження і вже на основі отриманих даних складе план подальшого лікування, будь то медикаментозне лікування, лікувально-оздоровчий режим, курс фізіотерапії, або хірургічне лікування в умовах стаціонару.

Обслуговування в нашій клініці максимально комфортно для дітей та їх батьків. У нас панує доброзичлива і привітна атмосфера, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть самим сором’язливим і боязким пацієнтам.

У нас немає черг, Вам не доведеться сидіти в оточенні хворих людей в очікуванні лікаря — прийом йде за попереднім записом.

Доступна можливість онлайн запису на прийом.

ЯКІСТЬ:

Сучасне оснащення і висока кваліфікація лікаря Бондаря В.І. дозволяє в короткі терміни діагностувати найбільш поширену патологію ЛОР і своєчасно здійснювати лікування виявлених порушень.

У клініці проводиться повний спектр обстеження, що включає високотехнологічні методики ендоскопічних досліджень, методи ранньої діагностики порушень слуху, експрес — методики визначення збудників запальних захворювань ЛОР — органів. Основний принцип — індивідуальних підхід в кожному конкретному випадку, що спирається на передовий досвід вітчизняної і зарубіжної шкіл оториноларингології.

ДІАГНОСТИКА НА РАННІХ СТРОКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ:

Здоров’я людини — величезна цінність. Для того, щоб його зберегти ми з вами повинні докласти всіх зусиль для профілактики і попередження розвитку ЛОР захворювань.

ЛОР-захворювання не можна запускати! На жаль, на увазі загального зниження рівня імунітету у дітей, погіршення екології в великих містах і розвитку вірусів, наші малюки піддаються все більш високому ризику захворіти. ЛОР-захворювання вважаються однією з найбільш поширених патологій зустрічаються на шляху дитини. Наше завдання — зберегти здоров’я дітей і попередити розвиток ЛОР-захворювань.

ЛІКУВАННЯ ХВОРОБИ, А НЕ ТІЛЬКИ СИМПТОМІВ:

Ми не просто лікуємо нежить, ми діагностуємо і лікуємо його причину.

Здоров’я, а саме, імунітет закладається з дитинства і залишається з нами на все життя. Ми допоможемо його зберегти!

Записатися до лікаря

Ви можете записатися на прийом по телефону +38 (099) 223-36-03
або заповніть онлайн-форму запису. Прийом проводиться за адресою:
м. Шостка, вул. Прорізна, буд. 12